Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rólunk Tehetséggondozás Jelentkezés Dokumentumok Kapcsolat Galéria DÖK Archívum

 

Küldetés, jövőkép

Bemutatkozás
Tanáraink
Tanulás
Szabadidő
Alapítványunk

 

A KOLLÉGIUM TANTESTÜLETE

Benkő Beáta
igazgató
földrajz, rajz szakos tanár, közoktatási vezető szak, okleveles környezetvédő szak

Balogh Irén
magyar, orosz szakos tanár
könyvtáros tanár

Bérdi-Tóth Sándor
népművelő, pedagógia szakos tanár, logisztikai koordinátor
csoportvezető: fiú 1-es csoport

Bunth István
matematika, fizika szakos tanár
csoportvezető: fiú 10-es csoport, a játék-klub vezetője, a kollégium fényképésze
I. II. III. IV. osztályos matematika és analízis szakkör vezetője

Csefkó Zoltán
matematika, fizika, számítástechnika szakos tanár, programozó matematikus
csoportvezető: fiú 6-os csoport
I. II. III. IV. osztályos fizika és lineáris algebra szakkör vezetője

Csonka János
földrajz, spanyol szakos tanár
csoportvezető: fiú 8-as csoport

Deák György Péterné
testnevelés szakos tanár
csoportvezető: fiú 9-es (AJTP) csoport, sportszervező

Demjén József
történelem, orosz, angol szakos tanár
csoportvezető: fiú 2-es csoport

Dezső Attila
testnevelés-sportszervező szakos tanár, közoktatási vezető szak
csoportvezető: lány 9-es csoport, sportszervező
természetjáró

Farkas-Takács Zsuzsanna
történelem, rajz szakos tanár
könyvtáros tanár

Hajdú Katalin
magyar nyelv és irodalom szakos tanár
jelenleg gyermekeivel van otthon

Jó Andrea
történelem szakos tanár
csoportvezető: lány 7-es csoport, DÖK patrónus tanár

Katona Péter
földrajz, történelem szakos tanár, fiú munkaközösség-vezető
csoportvezető: fiú 7-es (AJTP) csoport

Kövesi Katalin
matematika, fizika szakos tanár, lány munkaközösség-vezető
csoportvezető: lány 8-as csoport (AJTP), a kollégiumi kertkultúra felelőse

Méhesné Döngölő Ibolya
vegyészmérnök, vegyész mérnöktanár
csoportvezető fiú 5-ös csoport, matematika, fizika, kémia korrepetítor

Dr. Mohácsi János
magyar nyelv és irodalom, német szakos tanár
Irodalom és kultúratudományok doktora (PhD)

Orosz Ildikó
matematika, rajz szakos tanár, oktatási informatkus
csoportvezető: lány 1-es csoport

Papp Anikó Mira
vizuális kommunikáció tervező művész, vizuális és környezetkultúra szakos tanár
csoportvezető lány 10-es

Papp Viktória
spanyol, történelem szakos tanár
csoportvezető: lány 2-es csoport, a lányoldali számítógépterem és nyelvi labor felelőse, spanyol szakkör vezetője

Ringhofer Ervin
villamosipari műszaki tanár, tanügyigazgatási szakértő, K.O.N.A. kuratórium tagja, általános igazgatóhelyettes, AJTP programgazda

Sejben Zsoltné
történelem, ének-zene szakos tanár
csoportvezető: lány 4-es csoport, konditerem felelős

Simoncsics Judit
matematika-fizika-eszperantó szakos középiskolai tanár
csoportvezető: lány 6-os csoport (AJTP)

Szemenyei Emma
biológia, földrajz, mozgókép és médiakultúra szakos tanár
csoportvezető: lány 3-as csoport, az E-klub vezetője

Takács Gábor
magyar nyelv és irodalom szakos tanár, számviteli szak
csoportvezető: fiú 4-es csoprot

Tolnoi Róbert Zsolt
matematika, fizika szakos tanár
csoportvezető: fiú 3-as (AJTP) csoport, az AJTP matematika és fizika felzárkóztató szakkör vezetője, a galériai számítógépterem felelőse

Tóth Csaba
matematika, fizika szakos tanár, közoktatási vezető szak, közgazdász
az AJTP matematika és fizika felzárkóztató tankör vezetője, pedagógiai igazgató helyettes

Trigola-Majzik Krisztina
magyar nyelv és irodalom szakos tanár,
szabadidő szervező, kollégiumi újság főszerkesztő

Varga Júlia Adrienn
kertész mérnöktanár, agrármérnök
jelenleg gyermekével otthon

 

Jelentkezési lap
Étlap
TMTK-Spoiler
TMTK Spoiler